Marzy ci się stworzenie prywatnego studia multimedialnego w nowoczesnym stylu? Masz dość bałaganu, plątających się kabli pod nogami, nie możesz znaleźć ulubionego filmu, w salonie zamiast się relaksować ciągle czegoś szukasz. Możesz to wszystko z łatwością ogarnąć dzięki pojemnym szafkom RTV. Na stabilnym stoliku umieścisz duży telewizor, a w pojemnych szufladach przechowasz sprzęt i akcesoria. By wybór szafek był całkowicie udany przeczytaj poniższy poradnik.

Kiedy przydaje się szafka RTV

  • Telewizor wiszący na ścianie – to praktyczne rozwiązanie w małych salonach, w których nie ma miejsca na dużą szafkę RTV. Ale jeśli dysponujesz dużym salonem, którego pasuje zapełnić, i nie wiesz gdzie zmagazynować sprzęt multimedialny wraz z akcesoriami – to szafka pod telewizor na pewno ci się przyda.
  • Nawet jeśli masz mały salon, ale lubisz tradycyjne rozwiązania możesz kupić 1 szafkę rtv, zamiast dwóch czy trzech. 
  • Jesteś zwolennikiem nowoczesności, twoje wnętrze urządzone jest w minimalistycznym stylu – to żaden problem na rynku z łatwością znajdziesz szafki rtv nowoczesne.
  • Potrzebujesz pojemnego schowka na pokaźną kolekcję płyt, gier chcesz ukryć kable, schować sprzęt multimedialny i liczne akcesoria - szafka pod telewizor z szufladami będzie dla ciebie rozwiązaniem.

Na co zwrócić uwagę, wybierając szafkę pod telewizor

  • Określ wielkość szafki RTV – jej długość, głębokość i wysokość.

Szczególnie ważna jest wysokość stolika rtv – powinna być dostosowana do wysokości, na jakiej spoczywa twój wzrok podczas oglądania TV. Przed zakupem usiądź wygodnie w sofie czy fotelu wraz z najbliższymi i uśrednijcie wzrost wszystkich domowników.  
Weź pod uwagę rozmiar telewizora – jest taka zasada, że im urządzenie większe, tym stolik rtv powinien być niższy (względy bezpieczeństwa). 
Określając szerokość stolika pod TV weź pod uwagę także wymiar ewentualnych głośników. 
Ważna jest też stabilność, solidność i trwałość szafki – w końcu ma utrzymać drogi sprzęt.

  • I oczywiście estetyka – funkcjonalność powinna iść w parze z dekoracyjnością. Meble mają nie tylko służyć, ale i ładnie wyglądać. Do nowoczesnych wnętrz wybieramy nowoczesne meble.


Nowoczesne propozycje szafek RTV

Szafki RTV łączą w sobie wysoki poziom funkcjonalności i estetyki. Dekoracyjność zapewnia wysoki połysk bieli, czerni i odcień naturalnego drewna. Na praktyczne walory składa się pojemność szuflad, stabilność i niemiecka trwałość. Minimalistyczny styl to połączenie funkcjonalności z estetyką –gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, nie zbiera kurzu jak w przypadku rzeźbionych stolików RTV. Prostota formy idealnie łączy się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz.

Zobacz szafki RTV w zestawach z innymi meblami »

Szafka RTV biała

Biała szafka pod telewizor, wysoki połysk

Stolik pod telewizor z oświetleniem

Szafka pod telewizor z oświetleniem biała

Stolik RTV czarny połysk

Szafka rtv czarny połysk do salonu

 

Szafka pod telewizor stylowa

Szafka RTV stylowa dąb

 Szafka RTV nowoczesna z szufladą i półkami

Stolik rtv nowoczesny z szufladami

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.