Komoda to jeden z najbardziej praktycznych mebli, jakie możemy ustawić w swoim mieszkaniu. Większość modeli zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, przy czym charakteryzuje się wyjątkową przestronnością. To właśnie w komodach najczęściej przechowujemy ubrania, pamiątki, zdjęcia, czy dokumenty. Jednak podczas wyboru tego elementu chcemy, aby był nie tylko funkcjonalny, ale także stylowy. Jak wybrać dobrą komodę do salonu?

Komody tradycyjne

Miłośnicy minimalistycznego stylu z pewnością będą zadowoleni, wybierając klasyczną komodę z kompletem szuflad. Do takiego pomieszczenia świetnie sprawdzi się model ABELIA II, wykonany w kolorze sonoma. Jest to niedroga komoda, charakteryzująca się prostym, ale atrakcyjnym designem, który z pewnością doskonale dopasuje się do dowolnej aranżacji wnętrza.

Jaką komodę do salonu wybrać?

Jeżeli preferujemy jasne kolory, być może do gustu przypadnie nam stylowa komoda Florenz, wykonana z białej płyty z dodatkami w kolorze drewna. Takie połączenie z pewnością świetnie zaprezentuje się w salonie, tworząc ciekawy kontrast z ciemniejszymi dekoracjami.

Jaką komodę do salonu wybrać?

Komody nowoczesne

Wśród komód nowoczesnych znajdziemy wiele ciekawych modeli, które doskonale wpasują się w modernistyczny styl. Ciekawą propozycją jest biała komoda Palermo dla tych, którzy uwielbiają jaśniejsze tony. Miłośnicy nieco mroczniejszych aranżacji z pewnością zwrócą uwagę na czarną komodę New Wave, która idealnie odda atmosferę naszych czasów.

Nowoczesne komody zachwycają także oświetleniem led, dzięki któremu możemy stworzyć jeszcze bardziej nastrojowy salon. Oczywiście dobra komoda do salonu musi charakteryzować się nie tylko nienaganną prezencją, ale także pełną funkcjonalnością.

Chcąc stworzyć wnętrze, w którym będziemy czuć się bezpiecznie i komfortowo, musimy wybierać meble, odpowiadające nam pod każdym względem. Zapraszamy no przeglądania oferty naszego internetowego sklepu meblowego, w którym znaleźć można szeroki wybór modnych komód do salonu. Dostępny asortyment składa się z produktów wykonanych z solidnych materiałów, które gwarantują długą „żywotność” wybranego elementu.