Aranżacja salonu połączonego z jadalnią to nie lada wyzwanie. Pomieszczenie musi być nie tylko stylowe, ale i funkcjonalne, co należy odpowiednio zaakcentować. Najczęściej usytuowane jest pomiędzy przestrzenią dzienną i kuchnią, dzięki czemu korzystanie jest wygodniejsze, a sama jadalnia zyskuje niepowtarzalny klimat. Jak zatem ją zaaranżować, by stała się doskonałym miejscem do spożywania posiłków i spędzania czasu z rodziną?

Najważniejszym zadaniem jest zaprojektowanie przestrzeni w taki sposób, by odpowiadała na potrzeby wszystkich domowników. Warto zwrócić uwagę na to, by stół z krzesłami znajdował się zarówno blisko salonu, jak i kuchni - w ten sposób ułatwimy sobie podawanie posiłków oraz sprzątanie, a część jadalniana stanie się przechodnim łącznikiem, z którego bez najmniejszego problemu przeniesiemy się na kanapę, by wypić kawę i odpocząć.

Decydując się na meble, warto wybrać jedną serię lub podobne do siebie komponenty, które stworzą harmonijną całość. Nasza kolekcja BLUES w odcieniach szarości i drewna doskonale dopełni nowoczesne lub loftowe wnętrza. Cechuje ją prostota, wyjątkowy design oraz funkcjonalność.

Stół rozkładany Blues podobnie jak stolik, osadzony jest na solidnej nodze w kolorze antracytu. Blat oraz podstawa imitują wygląd naturalnego drewna, a dzięki swoim wymiarom, zapewni wygodę nawet sześciu osobom.

Meblościanka Blues to królowa każdego salonu, dzięki której przechowywanie stanie się prostsze. To nasza propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie unikatowy design, idący w parze z funkcjonalnością.

Poszukujesz dodatkowych inspiracji dla serii Blues? Zajrzyj do naszego sklepu internetowego.

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.