Pokój dzienny to miejsce, w którym spędzamy wiele czasu w ciągu dnia, w związku z czym warto zadbać o to, by był urządzony nie tylko funkcjonalnie, ale i elegancko. Oprócz wygodnego zestawu wypoczynkowego i odpowiedniej wysokości stolika powinny się w nim znaleźć meble, które wypełnią przestrzeń nie zagracając jej. Im więcej wolnego miejsca, tym lepiej – zrezygnuj więc z dużej szafy czy innych mebli, które niepotrzebnie zajmą miejsce. Zanim jednak kupisz meble do salonu czy pokoju dziennego dobrze zaplanuj aranżację pomieszczenia i postaraj się wydzielić strefy, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się funkcjonalnym salonem.

Sprawdź ceny MEBLI POKOKOWYCH http://www.aaaameble.pl/mebloscianki

Nowoczesne meble Pure


Jedną z najważniejszych stref w pokoju dziennym czy salonie jest strefa wypoczynkowa. To tutaj powinna się znaleźć wygodna sofa, fotele i stolik, którego wysokość powinna być dopasowana do mebli wypoczynkowych. Przeciwległa ściana to doskonałe miejsce na zorganizowanie kącika multimedialnego. Wystarczy, że postawisz przy niej szafkę RTV, a po jej obu stronach zawiesisz zgrabne witryny – w ten sposób zapewnisz sobie wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkich akcesoriów multimedialnych, zapasowych kabli czy kolekcji płyt. Nowoczesne szafki RTV świetnie prezentują się również w aranżacjach, w których plazma jest powieszona na ścianie. Można na niej postawić głośniki, konsole do gier lub ciekawe dekoracje, które uzupełnią wystrój i podkreślą jego styl.

 

Przeczytaj również o MINIMALISTYCZNYM SALONIE http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/minimalistyczny-salon-jak-go-modnie-urzadzic/

Meble do pokoju dziennego aranżacje


Zastanawiasz się, jakie są najmodniejsze meble do pokoju dziennego? Projektanci wnętrz są zgodni – prym wiodą czarne lub białe meble z połyskiem i to one nie schodzą z okładek magazynów wnętrzarskich. Wybierając meble do pokoju dziennego postaw więc na połączenie klasyki z nowoczesnością i elegancją.

Aranżując pokój dzienny wybierz tylko te meble, które będą ci naprawdę potrzebne. Hitem ostatnich lat są nowoczesne meblościanki – zestawy mebli, w skład których wchodzą praktyczne stoliki RTV, witryny i półki, które można w dowolny sposób rozmieścić w pomieszczeniu.

Meble czarne z połyskiem

Czarne meble pokojowe

Biała meblościanka

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.