Sypialnia to szczególne miejsce w każdym domu czy mieszkaniu. Dzisiaj mamy dla ciebie kilka pomysłów na urządzenie przytulnej sypialni, w której główną rolę odgrywają duże łóżka. Nie braknie jednak nowoczesnych akcentów – zobacz, co przygotowaliśmy.

 Aranżacja sypialni

Zobacz też "3 pomysły na elegancką sypialnię": https://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/3-pomysly-na-elegancka-sypialnie/

Sypialnia to wnętrze, w którym powinieneś odpocząć po ciężkim dniu, móc się wyciszyć i całkowicie zrelaksować. Zadbaj więc o to, by w taki sposób ją urządzić, by była przytulna i gwarantowała spokojny i zdrowy sen. Głównym elementem sypialni jest oczywiście łóżko i to ono stanowi bazę, podstawę aranżacji. Do jego wyglądu i kształtu dobiera się kolejne elementy wyposażenia (szafki nocne, większe meble, tekstylia) oraz kolory ścian czy rodzaj dekoracji ściennych.

aranżacji sypialni dużą rolę odgrywają nie tylko meble, ale również tekstylia i materiały, z których wykonane są dekoracje czy dodatki. W sypialniach nowoczesnych często stawia się na kontrasty. Znaleźć tu można elementy zaczerpnięte z różnych stylów – industrialne lampy, klasyczne tekstylia, stylowe oświetlenie.

Nowoczesna sypialnia

Zobacz łóżka z wysokim wezgłowiem: https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Aranżacja sypialni nowoczesnej

Piękne, wysokie, tapicerowane łóżko z wysokim wezgłowiem to sposób na wyjątkowo elegancką sypialnię. Projektanci postawili na klasyczne szafki nocne po obu stronach łóżka, obite takim samym materiałem. Meble ustawiono na tle ściany ozdobionej cegłami, a ich chropowata powierzchnia stanowi świetny kontrast dla gładkiej skóry ekologicznej.

Łóżko oświetlają dwie stylowe lampy wiszące, utrzymane w industrialnym klimacie. Uzupełnieniem aranżacji jest zgrabna półka ścienna z ciekawą rośliną oraz dwie modernistyczne grafiki. Całość jest harmonijna, spójna, uporządkowana.

 Czarne łóżko w nowoczesnej sypialni

Podoba ci się łóżko ze zdjęcia? Sprawdź dostępne wymiary: https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-996-41-skoropodobne

Aranżacja sypialni z białym łóżkiem z wezgłowiem

Białe łóżko z zagłówkiem od razu przywodzi na myśl ekskluzywne pokoje hotelowe. To synonim klasy i elegancji na najwyższym poziomie. Piękny pikowany szczyt górny świetnie prezentuje się na tle ciemnej ściany. Ta aranżacja jest lekka, harmonijna. Zrezygnowano z klasycznych zasłon na rzecz delikatnych rolet materiałowych, zamiast lampek nocnych zainstalowano wiszące lampy z białymi kloszami i czarnym motywem. Ścianę nad łóżkiem zdobią grafiki w czarnych i białych ramkach, a całość ociepla dywan z długim włosiem.

Białe łóżko w sypialni

Sprawdź cenę łóżka: https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-998-41skoropodobne

Nowoczesna szafka nocna

Dowiedz się więcej o tym modelu szafki nocnej: https://www.aaaameble.pl/szafka-nocna-701-28-tkanina

Aranżacja modnej sypialni z dużym oknem

To propozycja aranżacji sypialni dla osób odważnych, przebojowych, nie lubiących kompromisów. Duże łóżko, którego wezgłowie wyróżnia płynna linia, dwie szafki nocne z szufladami, lampy w stylu loft – mocne zestawienia dają niesamowity efekt. Łóżko ustawiono pod dużym oknem, którego parapet pełni funkcję półki na dekoracje, drobne przedmioty, książki.

Modne łóżko w sypialni

Na zdjęciu - łóżko kontynentalne Boxspring model 994 41:  https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-994-41skoropodobne

Nowoczesne łóżka do sypialni

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.