Komoda jest meblem nie tylko praktycznym i funkcjonalnym, ale przede wszystkim bardzo reprezentacyjnym. Jeśli w odpowiedni sposób zaaranżujesz ścianę za nią, dobierzesz stylowe dodatki i oświetlenie sprawisz, że komoda w salonie będzie przyciągała uwagę i oddawała twój charakter.

Czarna komoda z połyskiem przy betonowej ścianie

Nowoczesna komoda w towarzystwie lustra

Komoda w salonie wygląda doskonale, jeśli coś nad nią wisi. Twój pokój będzie rozświetlony i będzie sprawiał wrażenie większego, jeśli powiesisz na jednej ze ścian duże lustro – zobacz, jak idealnie wygląda zestawienie go z nowoczesną komodą.
Jeśli patrzymy na komodę i lustro jako elementy dekoracyjne nie można nie zgodzić się ze stwierdzeniem, iż są to ozdoby pomieszczeń ponadczasowe i uniwersalne – zarówno komoda pokojowa jak i lustro nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą mile widziane w każdym stylowym domu.

Zobacz ofertę NOWOCZESNYCH KOMÓD DO SALONU»

Subtelna linia minimalistycznej białej komody z połyskiem stwarza wrażenie lekkości, które potęguje i uzupełnia dodatkowo tafla lustra – odbijane światło dodatkowo rozjaśniają, oświetlają wnętrze.

Czarna komoda z połyskiem w salonie

Lustro w ciekawej ramie lub w oryginalnym kształcie wspaniale prezentuje się nad komodą zwłaszcza w salonie urządzonym w stylu minimalistycznym. Nie potrzeba do tego dodatkowych dekoracji ściennych – zestawienie stylowego lustra i nowoczesnej komody skutecznie przyciąga wzrok i zachwyca oryginalnością.

Komoda pokojowa a galeria zdjęć

Nie daj się nudzie – komoda z kilkoma ramkami ze zdjęciami, kwiatkiem i świecznikiem już dawno wyszła z mody a współczesne trendy podpowiadają inne, fantastyczne możliwości na jej aranżację. Jeśli chcesz mieć swoją małą galerię w domu pamiętaj, że każde zdjęcie lepiej wygląda powieszone na ścianie niż postawione na komodzie w salonie.

Na wszystkie zamówienia DARMOWA DOSTAWA!

Biała komoda z połyskiem w salonie doskonale wygląda na tle ściany ozdobionej stylowymi ramkami ze zdjęciami czy grafikami. Prostą formę minimalistycznej komody idealnie ożywiają kolorowe lub czarno – białe fotografie. Jeśli chcesz powiesić na ścianie w salonie swoje ulubione obrazy czy zdjęcia zrób to właśnie na ścianie za komodą – masz duże możliwości aranżacyjne, możliwość grania kolorami i kształtami.

Stylowa komoda z połyskiem w salonie

Obrazki możesz wieszać symetrycznie lub swobodnie, możesz wybrać klasyczne antyramy  lub zdecydować się na oryginalne kształty czy materiał wykonania.

Do białej komody z połyskiem wspaniale pasują również powieszone nad nią czarno – białe grafiki. Dobrym rozwiązaniem jest również stworzenie galerii własnych zdjęć, przypominających o najważniejszych dla ciebie chwilach czy dalekich podróżach.

Zobacz wszystkie STYLOWE MEBLE DO SALONU»

Ściana za komodą w salonie

Współczesne trendy dają duże możliwości i pole do popisu również dla najbardziej wymagających osób – jest tak wiele możliwości wykończenia ściany za komodą, że powinieneś naprawdę dobrze się zastanowić nad efektem, jaki chcesz uzyskać. Biała komoda z szufladami doskonale będzie wyglądać na tle ściany z ciekawą fototapetą a czarna komoda z oświetleniem LED – w zestawieniu z modną białą cegłą.

Stylowy salon z białą komodą

 

Ścianę za komodą możesz wykonać z użyciem:
•    cegieł białych lub czerwonych,
•    stylowych płytek ceramicznych,
•    farb strukturalnych i tynków dekoracyjnych,
•    korka,
•    oryginalnych paneli, boazerii  lub płyt drewnianych,
•    modnej tapety,
•    naklejek ściennych,
•    kamienia lub betonu.


Nowoczesny salon z komodą