Każdy, komu zależy na dobrej jakości odpoczynku, musi zwrócić uwagę przede wszystkim na to, na czym śpi. Łóżko do sypialni powinno być nie tylko atrakcyjnym elementem wyposażenia, który doda stylu do całości wystroju, ale przede wszystkim meblem, na którym będziemy mogli poczuć się spokojnie i bezpiecznie.

Tapicerowane łóżka Boxspring zapewniają nam zarówno gwarancję stylu, jak i wygody. Są to innowacyjne meble, stanowiące nowy wymiar designu i komfortu. Zobaczmy, dlaczego warto stawiać na łóżka boxspring i czym różnią się one od zwykłych łóżek kontynentalnych.

Łóżka Boxspring – czyli jakie? Charakterystyka

Tapicerowane łóżka Boxspring wyróżniają się unikalnym designem. Już na pierwszy rzut oka możemy zobaczyć, że są wyższe niż łóżka tradycyjne. Materac osadzony jest na specjalnej skrzyni ze sprężynami. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednie wsparcie całej sylwetce i sprawia, że nasza pozycja podczas snu może być w pełni komfortowa. Zastosowanie wysokich zagłówków pozwala na odpoczynek na łóżku także w pozycji siedzącej.

Boxspring to seria łóżek, które przypadły do gustu wielu miłośnikom estetyki. Meble zachwycają prezencją, jednak pełnią nie tylko funkcję ozdobną. Producent dba przede wszystkim o zdrowie swoich klientów. Wiele tradycyjnych łóżek nie zapewnia odpowiedniego wsparcia kręgosłupa użytkowników. W łózkach Boxspring materac osadzony jest bardzo stabilnie, dzięki czemu można spać wygodnie bez obaw o to, że obudzimy się z bólem pleców.

Ekskluzywne łóżka tapicerowane dla par, czyli czym są łóżka Boxspring?

Łóżka Boxspring, a łóżka kontynentalne – różnice

Na pierwszy rzut oka łóżka Boxspring przypominają łóżka kontynentalne, różnią się jednak budową. W tych pierwszych podstawę dźwigającą materac stanowi skrzynia wypełniona sprężynami, zapewniająca odpowiednie osadzenie i stabilność materaca. W łóżkach kontynentalnych skrzynia ta jest pusta. Dzięki takiemu zastosowaniu łózka tapicerowane Boxspring zapewniają pełen komfort wszystkim użytkownikom, niezależnie od ich budowy i masy ciała.

Ekskluzywne łóżka tapicerowane dla par, czyli czym są łóżka Boxspring?

Ekskluzywne łóżka tapicerowane dla par, czyli czym są łóżka Boxspring?