Stojąc przed wyborem mebli do salonu z pewnością od razu zastanawiasz się, na jaki kolor pomalować ściany, by wnętrze prezentowało się elegancko i jednocześnie zachęcało do odpoczynku. Jeśli podobają ci się czarne meble z połyskiem i nie wiesz, jaki kolor ścian wybrać – ten poradnik jest właśnie dla ciebie!

Jakie ściany do czarnych mebli w salonie?

Powszechnie mówi się, że najlepszym tłem dla czarnych mebli są bardzo jasne ściany – najlepiej białe lub szare. To idealne rozwiązanie w aranżacji mniejszych pomieszczeń, dzięki któremu unikna się efektu przytłoczenia wnętrza.

Jeśli jednak dysponujesz dużym i przestronnym salonem możesz pokusić się o odważniejsze rozwiązania i zestawić kruczą czerń z różnymi kolorami i uzyskać różny efekt.

Zobacz wszystkie CZARNE MEBLE DO SALONU http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-czarne

Czarne fronty mebli często zestawione są ze szklanymi elementami, przez co cała bryła zyskuje jeszcze elegantszy wygląd i luksusowy charakter. Gładkie powierzchnie mebli odbijają światło – zarówno naturalne, jak i sztuczne, przez co pomieszczenie nabiera wyjątkowy klimat, nawiązujący do błyszczącego glamour.

Czarne meble z połyskiem do salonu na tle purpurowej ściany sprawiają, że wnętrze nabiera luksusowego charakteru, dzięki czemu wpisuje się w najnowsze trendy aranżacyjne i wielkomiejski styl.

Meble do salonu z fioletowymi ścianami

Marzysz o eleganckim salonie? Postaw na białe ściany i białe dodatki! Wnętrza w stylu Black&white nigdy nie wychodzą z mody.

Nowoczesne meble do salonu

Elegancki efekt uzyskasz ustawiając czarne meble na tle szarej ściany i ozdabiając je subtelnymi dekoracjami wykonanymi z porcelany, metalu i kryształu.

Przeczytaj również o EKSKLUZYWNYCH MEBLACH DO SALONU http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/ekskluzywne-nowoczesne-meble-do-salonu/

Czarne meble z połyskiem na tle szarej ściany

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz