Urządzenie sypialni jest wyzwaniem dla każdego – ta domowa oaza spokoju i relaksu musi być piękna, wygodna i komfortowa. Dzisiaj mamy propozycję dla osób ceniących odważne rozwiązania. Co powiesz na wysokie łóżko z pięknym tapicerowanym wezgłowiem w czarnym kolorze?

Czarne tapicerowane łóżko to synonim luksusu i elegancji. Pięknie wykończone, obite trwałą ekoskórą łóżko wygląda zachwycająco i wpisuje się w najnowsze trendy aranżacyjne. To dzięki niemu twoja sypialnia nabierze wyjątkowego, niepowtarzalnego wymiaru.

Łóżko kontynentalne czarne – Boxspring 996 41

Piękne i wyjątkowo wygodne – tak w wielkim skrócie można opisać nasze łóżko kontynentalne Boxspring 996 41. To model cieszący się bardzo dużą popularnością i uznaniem wśród naszych klientów, jest jednym z najczęściej wybieranych łóżek w naszym sklepie. Dostępne jest w różnych rozmiarach, dlatego świetnie sprawdzi się nie tylko w dużej sypialni.

Łóżko obite jest estetyczną i trwałą skórą ekologiczną w czarnym kolorze.

Łóżko tapicerowane czarne

Szafka nocna do sypialni

Kup teraz:

Budowa łóżka kontynentalnego

Dostępne wymiary łóżka:

  • Szerokość: 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm
  • Długość: 200 cm
  • Wysokość: 60 - 70cm

Łóżko kontynentalne ma specjalną budowę, zaprojektowaną we współpracy ze specjalistami i fizjoterapeutami tak, aby zapewnić idealne warunki do snu i wypoczynku. Podstawę stanowi solidna skrzynia ze sprężynami (Boxspring), wypełniona sprężynami bonnelowymi. Sprężyny obłożone są szczelnie specjalnym materiałem izolującym. Zadaniem skrzyni jest tworzenie stabilnej podstawy i dźwiganie materaca.

Na skrzyni Boxspring znajduje się specjalistyczny materac sprężynowy podzielony na 7 obszarów – stref o zróżnicowanej twardości. Takie rozwiązanie gwarantuje idealne wsparcie dla całej sylwetki.  Materac strefowy zapewnia zdrowy wypoczynek, bez obciążania mięśni i kości.

Kolejnym elementem łóżka kontynentalnego jest materac wierzchni – nakładka (tzw. toper, materac posłaniowy), który nie tylko poprawia komfort snu, ale również zabezpiecza materac właściwy przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Nakładka wykonana jest z termoelastycznej pianki i obita przyjazną dla skóry, miękką w dotyku tkaniną.

W ofercie mamy wiele różnych modeli łóżek kontynentalnych - sprawdź: https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Łóżko kontynentalne budowa

Łóżko kontynentalne budowa

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.