Czarna meblościanka daje dużo możliwości aranżacyjnych. Elegancka ponadczasowa czerń podkreślona wysokim połyskiem pasuje do większości wnętrz – zarówno tych nowoczesnych, jak i zachowanych w tradycyjnym stylu. Do czarnej meblościanki z łatwością można dobrać kolor ścian, dekoracyjnych dodatków czy innych mebli wypoczynkowych.

Czarna meblościanka w nowoczesnym salonie

Czarna meblościanka o wysokim połysku zachowana w modnym minimalistycznym stylu (bez zdobień, żłobień, upiększeń) idealnie prezentuje się w nowoczesnym salonie. Czerń mebli można przełamać jasnym dywanem, białymi dodatkami (figurki dekoracyjne na meblach, ramki do zdjęć, zastawa stołowa, statuetki pamiątkowe) czy kamienieniem elewacyjnym. By wyglądała efektowniej w nocy – warto pomyśleć o podświetleniu. Czarna meblościanka doskonale prezentuje się we wnętrzach przeszklonych, w których jest dużo światła. Dzięki temu czarne meble nie przytłaczają wnętrza, nie czynią je ponurym, a podkreślają jego elegancję.

Zobacz wszystkie czarne meblościanki»

Meblościanka do salonu

 Meblościanka do nowoczesnego salonu

Czarna meblościanka

Czarna meblościanka w tradycyjnym pokoju gościnnym

Czarna meblościanka może ozdobić także tradycyjny pokój gościnny, w którym ma być przytulnie, ciepło i rodzinnie. Na ścianie meblościanka, ciepły dywanik, wygodny fotel, stół przy którym gromadzi się rodzina, gdzieś tam w rogu kwiatek w donicy – w taką aranżację doskonale wpisują się czarne meblościanki. W takim pokoju gościnnym stawiamy bardziej na funkcjonalność, chcemy czuć się dobrze, mieć wszystko po ręką – meblościanka ma służyć, a nie tylko wyglądać. Taka meblościanka jest pojemna i praktyczna – szafka RTV pomieści pokaźną kolekcję płyt, drobiazgi, sprzęt multimedialny, witryna wyeksponuje dekoracyjne przedmioty a w komodzie schowasz odzież, pościel itd.

Zobacz wszystkie czarne meblościanki»

 

Czarna meblościanka wysoki połysk

Czarna meblościanka w pokoju gościnnym