Aranżując niewielkie pomieszczenia unikaj ciemnych mebli – postaw na nowoczesne białe meble z idealnie gładkimi, lśniącymi frontami i elementami ze szkła, które świetnie powiększą optycznie pokój i dają efekt lekkości i przestronności.

Białe meble są na tyle uniwersalne, że doskonale pasują do aranżacji utrzymanych w różnym stylu – świetnie wpisują się w prowansalskie klimaty, surową nowoczesność, romantyczne wnętrza angielskie i oczywiście są nieodłącznym elementem pomieszczeń niczym z chłodnej Skandynawii.

Przeczytaj też o MINIMALISTYCZNYCH MEBLACH DO SALONU http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/meble-do-salonu-w-stylu-minimalistycznym/

Gładkie i lśniące fronty białych mebli sprawią, że pomieszczenie stanie się optycznie większe, przestronniejsze i jaśniejsze. Jest to więc świetna propozycja dla właścicieli niewielkich mieszkań i mieszkańców małych pomieszczeń.

Salon z białymi meblami – jasny i przestronny

Decydując się na stworzenie takiej aranżacji salonu, w której białe meble z połyskiem grają pierwsze skrzypce, stawiasz na lekkość i harmonię. Urządzając swój salon zwróć uwagę na to, by meble ustawić na wprost okna – wtedy wpadające do pomieszczenia światło dzienne odbije się od gładkiej powierzchni frontów i przeszklonych elementów, co rozświetli i rozjaśni wnętrze.

Białe meble do salonu w stylu skandynawskim

Co ważne – nowoczesne meble do salonu mają zgrabne formy i są niezwykle ustawne – nie zagracą pomieszczenia i z pewnością nie sprawią, że będzie wyglądało na przeładowane i chaotyczne. Z powodzeniem możesz więc wstawić do małego pokoju praktyczne stoliki RTV, pojemne witryny i powiesić półki – idealne do wyeksponowania dekoracji czy ustawienia kolekcji książek.

Zobacz wszystkie BIAŁE MEBLE DO SALONU http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

W zależności od własnych upodobań i fantazji możesz uzyskać różny efekt:

  • zestawiając śnieżną biel mebli z jasnymi pastelami i minimalistycznymi dodatkami stworzysz salon utrzymany w skandynawskim stylu i chłodnych klimatach,
  • stawiając białe meble na tle ściany ozdobionej betonem lub surowymi cegłami oraz dobierając dodatki rodem z pofabrycznych pomieszczeń uzyskasz w swoim salonie ciekawy, industrialny efekt,
  • jeśli lubisz lekkie, romantyczne wnętrza zadbaj o kolorowe zasłony, dekoracje w kwieciste wzory – białe meble stworzą harmonijną całość z elementami w przyjemnych, pastelowych odcieniach różu, zieleni, błękitu czy fioletu.

Nowoczesne białe meble do salonu

Zapisz

Zapisz

Zapisz