Wiosna to doskonały czas na zmiany – ciepłe, słoneczne dni zachęcają do działania, podejmowania wyzwań, aktywności. Wiosenna pogoda i atmosfera sprzyja kreatywnemu myśleniu – zmiany w przyrodzie inspirują i zachwycają.

Wiosna kojarzy się z radosnymi barwami, które idealnie komponują się z klasyczną bielą i czernią. Białe meble z połyskiem w zestawieniu z dodatkami w żywych, radosnych kolorach tworzą niezwykłą, wiosenną aranżację a przebywanie w takim salonie wprowadzi cię w dobry nastrój każdego dnia – w końcu nie od dziś wiadomo, że kolory wpływają na nasz nastrój i kondycję fizyczną.

Zobacz ofertę BIAŁYCH MEBLI Z POŁYSKIEM»

Biała meblościanka w salonie w wiosennej aranżacji

Białe meblościanki z pastelowymi dodatkami

Aby w nowy sezon wejść z jak najlepszym samopoczuciem już dziś zdecyduj się odświeżyć wnętrze swojego salonu. Postaw na uniwersalną i ponadczasową biel mebli z połyskiem oraz minimalizm ich formy, dzięki którym będziesz mógł zawsze w swobodny sposób zmieniać aranżację dowolnymi dodatkami – tekstyliami, ozdobami, zasłonami, dywanem itd. w dowolnych kolorach i fakturach.

Dowiedz się JAKI KOLOR PODŁOGI WYBRAĆ DO BIAŁYCH MEBLI»

Białe meblościanki do salonu wpisują się w najnowsze trendy 2016 roku i z pewnością nie będą tracić na popularności. Salon urządzony w stylu nowoczesnym, minimalistycznym z białą meblościanką z połyskiem jest i będzie uniwersalny – nie zapomnij o tym podczas wiosennego remontu mieszkania i zmiany aranżacji.

Nowoczesne białe meblościanki do salonu świetnie wyglądają w towarzystwie pastelowych dodatków. Idealna biel mebli z połyskiem i delikatne, wiosenne barwy ułatwią odprężenie, wyciszenie i odpoczynek a aranżacja taka zapewni ci maksimum relaksu.

Na wszystkie meble DOSTAWA GRATIS!

Białe meble do salonu - trendy 2016

Biała komoda i świeże kwiaty

Biała komoda to mebel uniwersalny i ponadczasowy, który urozmaica i dopełnia wnętrze salonu.
Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na ozdobienie swojej białej komody z połyskiem postaw na przyrodę – nic nie wprowadza takiego orzeźwienia jak kolor zieleni i różnokolorowych kwiatów.

Zobacz wszystkie KOMODY Z POŁYSKIEM»

Naturalne rośliny są niezbędnym elementem wiosennych aranżacji – niezależnie od tego, czy są doniczkowe czy cięte zawsze wspaniale wyglądają przy białych meblach z połyskiem.

Biała komoda z połyskiem w wiosennej aranżacji

Przeczytaj o możliwości DOWOLNEGO KOMPLETOWANIA MEBLI»