Białe wnętrza nie wychodzą z mody i mają swoich miłośników na całym świecie. Nic dziwnego – aranżacje utrzymane w bieli są wyjątkowo eleganckie i dają duże możliwości. Wystarczy zmienić kolor dodatków, by uzyskać zupełnie inny efekt. Z czym łączyć białe meble i jak urządzić pokój z meblami na wysoki połysk w kolorze śnieżnej bieli? Zobacz nasze propozycje – aranżacje salonu z białymi meblami i szarymi ścianami!

Białe meble do salonu

Białe meble i odcienie szarości

Białe meble połączone z odcieniami szarości to propozycja dla wielbicieli eleganckich wnętrz. Lśniące fronty mebli rozjaśniają pomieszczenie, w związku z czym można zdecydować się na ustawienie ich nawet na tle grafitowej ściany.

Sprawdź ceny BIAŁYCH MEBLI Z POŁYSKIEM http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Meble do salonu białe

Kolory szary i biały mają wspólne zalety: są ponadczasowe i uniwersalne, dlatego tak dobrze wyglądają w swoim towarzystwie. Szary kolor może mieć wiele odcieni, z których każdy świetnie pasuje do białych mebli z połyskiem. W zależności od upodobań, wielkości salonu i stylu aranżacji możesz wybrać kilka różnych odcieni szarego do swojego salonu:

  • pastelowe odcienie szarego koloru: mysi, siwy, popielaty, platynowy,
  • z dodatkiem niebieskiego: grafit, merango,
  • zbliżone do zieleni odcienie antracytu czy khaki.

Białe meble do salonu

Meble z połyskiem i szare ściany

Planując wystrój salonu nie bój się eksperymentów – nie wszystkie ściany muszą być takiego samego odcienia. Białe meble z połyskiem świetnie rozjaśniają ciemne kolory, w związku z czym możesz pomalować jedną ze ścian na ciemniejszy kolor, a wnętrze nadal nie będzie przytłaczające – przeciwnie, zyska nutę elegancji i stylu.

Przeczytaj też: BIAŁA SZAFKA RTV W MODNYCH ARANŻACJACH http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/szafka-rtv-biala-w-modnych-aranzacjach/

Jeśli wolisz wnętrza w skandynawskich klimatach pomaluj wszystkie ściany na subtelny, pastelowy odcień szarego koloru – w takim salonie białe meble prezentują się wyjątkowo elegancko, a wprowadzając dodatki w kolorze drewna lub wykonane z naturalnych materiałów uzyskasz wyjątkowo przytulny efekt.

Meble białe do salonu

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.