Białe meble w otoczeniu szarości

Biel i szarości to kolory neutralne i bezpieczne. Połączenie tych dwóch kolorów to prosty sposób na stworzenie przytulnego i jasnego salonu, który będzie wyglądał nowocześnie pomimo przemijających trendów.

Salon w szarościach i bieli z sezonu na sezon zyskuje coraz większe grono miłośników. Szary kolor króluje w najmodniejszych aranżacjach, a zestawiony z białymi meblami na wysoki połysk wręcz zachwyca smakiem i elegancją.

Przeczytaj więcej o ARANŻACJI SALONU W SZAROŚCIACH http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/aranzacje-salonu-w-szarosciach-inspiracje/

Białe meble na tle szarej ściany

Black&white czyli modernistyczne wnętrze

Duet czerni i bieli to coś, co uwielbiają miłośnicy stylu modern. Aranżując salon Black&white można poszaleć – co powiesz na stworzenie własnego zestawu mebli i połączenie w nim elementów czarnych z białymi? A może wolisz śnieżnobiałe meble salonowe zestawić z czarnym zestawem wypoczynkowym i dodatkami?

Czarno-białe meble w salonie

Świetnym pomysłem na czarno – biały salon jest wybór czarnych mebli z połyskiem i zestawieniu ich z białymi ścianami i innymi elementami wystroju. Taki salon będzie nie tylko elegancki, ale i jasny – czarne fronty mebli z połyskiem odbijają światło i otaczającą je śnieżną biel, dzięki czemu wnętrze sprawia wrażenie jaśniejszego i przytulniejszego.

Sprawdź ceny BIAŁYCH MEBLI DO SALONU http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Białe meble w stylu skandynawskim

Styl skandynawski nie schodzi z okładek magazynów wnętrzarskich. Nic dziwnego – salon urządzony w północnych klimatach jest jasny, przytulny i wyjątkowo zachęcający do wypoczynku i relaksu. W skandynawskich wnętrzach rządzi biel i ciepłe, naturalne kolory. Białe meble z połyskiem o zgrabnej formie doskonale czują się w otoczeniu dodatków z drewna, szkła czy innych naturalnych materiałów.

Meble w stylu skandynawskim

Zapisz

Zapisz