Jeśli szukasz mebli do salonu, które stworzą przytulne wnętrze i jednocześnie elegancką, nowoczesną przestrzeń – postaw na połączenie bieli z ciepłym odcieniem drewna.

Białe meble z ciepłymi elementami w barwie drewna

Białe meble do salonu wnoszą dużo światła, przestrzeni i elegancji, ale są też nieco „chłodne”, co może zakłócać Twój relaks w salonie. Jest jednak na to sposób – wystarczy białe meble ocieplić przyjemnym kolorem drewna. Wówczas salon będzie bardziej przytulny, świeży, lekki i bardzo elegancki.

Poniżej przykład białych mebli do salonu z elementami w odcieniu drewna. Równowaga między elegancją a ciepłym klimatem jest zachowana - szafka RTV umieszczona między dwiema białymi ma szuflady w odcieniu drewna. Wiszące białe witryny w dolnej części mają wstawkę w ciepłych kolorach drewna.

Zobacz białe meble do salonu»

Sprawdź meble do salon w odcieniu drewna»

Białe meble do salonu z odcieniem drewna

Białe meble do salonu z oświetlonymi witrynami

 

Twoje zestawy mebli do salonu 

Możesz stworzyć swój własny zestaw mebli do salonu. Dowolnie łączyć, jak tylko chcesz, białe meble z meblami Sonoma – w ciepłym odcieniu drewna. Na przykład może to być zestaw złożony z dwóch białych witryn (wiszącej i stojącej) oraz szafki RTV i wiszących półek w ciepłym odcieniu drewna. 

Przejdź do oferty: ZESTAWY MEBLI DO SALONU» i stwórz swój własny wymarzony zestaw.