Urządzenie mieszkania, zwłaszcza małego, może być kłopotliwe. Z jednej strony zależy ci na tym, by mieć wystarczająco dużo miejsca na wszystkie rzeczy swoje i pozostałych domowników, z drugiej zaś nie chcesz, by wnętrze było przytłoczone i zagracone. Dobrym rozwiązaniem jest wybór funkcjonalnej białej meblościanki z szafą i komodą – dlaczego? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Białe meble do niewielkich pomieszczeń

Dlaczego do niewielkich pomieszczeń zaleca się wybór białych mebli? Projektanci są zgodni – jasne kolory, zwłaszcza biały, optycznie powiększają przestrzeń i wprowadzają do nich harmonię. To przede wszystkim białe meble z połyskiem powodują, że nawet mały salon wydaje się większy. Gładka tafla odbija światło, co potęguje wrażenie przestrzeni.

Przeszklenia zawsze modne

Dobrym rozwiązaniem jest wybór białych mebli z przeszklonymi szafkami. Lśniące fronty w towarzystwie szkła prezentują się bardzo elegancko i umożliwiają ciekawe wyeksponowanie porcelany, ozdób lub dekoracyjnych bibelotów.

Biała witryna idealna do małych wnętrz

Elegancka witryna stojąca z przeszklonymi szafkami – model Phantasy
http://www.aaaameble.pl/witryna-phantasy-biala

Szafa i komoda – niezastąpiony duet

W małych mieszkaniach zazwyczaj ciężko jest wygospodarować miejsce na dużą szafę lub zabudowę, które zajmują bardzo dużo miejsca. Lepiej zdecydować się na dwa meble – szafę i komodę, które pomieszczą całą garderobę, a dzięki zgrabnym wymiarom nie zagracą pomieszczenia. Nawet postawione obok siebie nie będą wywoływać efektu „przytłoczenia” i sprawią, że aranżacja pokoju nadal będzie lekka i utrzymana w modnym, minimalistycznym klimacie.

Biała szafa w salonie z połyskiem

Sprawdź wymiary i cenę szafy Phantasy http://www.aaaameble.pl/szafa-phantasy-biala

Wstawiając do pokoju białą komodę należy koniecznie pamiętać o sprytnym i ciekawym wykorzystaniu ściany – można ją udekorować zdjęciami w ramkach i stworzyć osobistą galerię, powiesić duże lustro (które dodatkowo optycznie powiększy pomieszczenie) lub półki na książki, kwiaty i ozdoby.

Biała komoda z połyskiem w salonie

Biała komoda Phantasy http://www.aaaameble.pl/komoda-phantasy-biala-z-oswietleniem

Meble z oświetleniem – stwórz wyjątkowy klimat

Meble, zwłaszcza białe, wyposażone w oświetlenie LED sprawią, że wnętrze wieczorem nabierze ciekawego charakteru. Dzięki nim nie musisz już zastanawiać się, jakie dodatkowe lampy zainstalować w swoim salonie, by po zmroku móc się odprężyć, zrelaksować przy ulubionym serialu czy muzyce – delikatne, niebieskie światło sprawi, że pomieszczenie będzie idealne do codziennego wypoczynku.

Nowoczesna biała meblościanka z oświetleniem

Biała meblościanka Phantasy z oświetleniem http://www.aaaameble.pl/mebloscianka-phantasy-biala-z-oswietleniem