Małe mieszkanie – duży problem. Niewielki metraż często sprawia wiele kłopotu w urządzaniu wnętrza. Niełatwo jest zmieścić wszystkie potrzebne sprzęty unikając wrażenia przytłoczenia i nieporządku. Jak wybrać meblościankę do małego salonu i nie zagracać przestrzeni?

Meblościanka na wymiar

Słowo „meblościanka” wielu jeszcze przywodzi na myśl toporny zestaw Bieszczady z czasów PRL. Jednak dzisiejsze meblościanki są o niebo subtelniejsze i nie zajmują tak wiele przestrzeni. Przyznajemy, że niektóre nie nadają się do ustawienia w małym mieszkaniu. Dlatego w naszym sklepie umożliwiliśmy zakupienie tylko konkretnych elementów z wybranej meblościanki. To doskonała okazja na urządzenie wnętrza o niewielkich parametrach meblami, które wpadły nam w oko. Obecnie zamawiać poszczególne elementy można telefonicznie, a niedługo taka możliwość pojawi się także bezpośrednie na naszej stronie internetowej.

Meble w bieli – 3 propozycje

Do małych mieszkań rekomendujemy nasze białe meblościanki. Dlaczego? Mają wiele zalet, o których pisaliśmy już niejednokrotnie. Po pierwsze rozjaśniają, po drugie optycznie powiększają wnętrze i po trzecie łatwo je dopasować kolorystycznie do innych elementów wystroju.

Do małych salonów proponujemy trzy z naszych meblościanek, które nie zajmują wiele miejsca i są jednocześnie funkcjonalne.

MEBLOŚCIANKA FRESH >>

MEBLOŚCIANKA HOLLYWOOD >>

MEBLOŚCIANKA NICE >>