Od jakiegoś czasu aranżacyjnym hitem jest ściana z tradycyjnej lub białej cegły. Tradycyjna – dla zwolenników bardziej surowych wnętrz, biała – dla osób, ceniących najwyższy poziom elegancji. Ściana z cegły daje wiele możliwości aranżacyjnych np. białe komody pięknie komponują się na jej tle.

Biała komoda na ścianie z czerwonej cegły – surowa elegancja

Ściana z czerwonej cegły, która ma w sobie wiele „surowości” doskonale komponuje się z elegancją białej komody. Połysk gładkich frontów, w których obija się światło „ożywia” ścianę. Połączenie białej komody z surowością cegieł najczęściej stosuje się w pomieszczeniach w stylu minimalistycznym, skandynawskim oraz industrialnym. 

Ściana z czerwonej cegły to bardzo mocny akcent dekoracyjny, dlatego nie każdy mebel będzie się z nią dobrze komponował. Idealny duet tworzy z białymi komodami – mają prostą formę, która nie przytłacza, a subtelnie ozdabia.

Zobacz więcej BIAŁYCH KOMÓD»

Biała komoda w kuchni

Biała komoda w sypialni na tle ściany z czerwonej cegły

Biała komoda i biała cegła – prawdziwie nowoczesny duet

Biała komoda na tle białej ściany wcale nie ginie. Wręcz przeciwnie – gładkie fronty komody kontrastują z nierówną powierzchnią cegły, a jej wysoki połysk jeszcze bardziej zostaje wyeksponowany na tle matowej ściany. Biała komoda z połyskiem wygląda niczym tafla szkła na tle matowej ściany z białych cegieł.

Na wszystkie komody dostawa GRATIS.

Biała komoda z białą ścianą – to duet na miarę nowoczesnych, bardzo eleganckich wnętrz. Dominująca biel w mieszkaniu daje wrażenie przestronności, czystości i subtelnej elegancji. Biała komoda w takim zestawieniu jest najczęściej wykorzystywana do pomieszczeń w stylu skandynawskim, minimalistycznym, eklektycznym, a nawet tradycyjnym.

Zobacz jak prezentuje się BIAŁA KOMODA DO PRZEDPOKOJU»

Biala komoda z połyskiem do sypialni

Biała komoda z połyskiem do w łazience

Biała komoda z połyskiem do salonu

Biała komoda na tle białej ściany optycznie powiększa wnętrze. Gładkie fronty z połyskiem odbijają światło, optycznie powiększając przestrzeń i wnosząc do wnętrza sporo elegancji.