Biała komoda do przedpokoju z pięknym podświetleniem, z pojemnymi szufladami i dużymi szafkami. Elegancka wizytówka domu i schowek na różne potrzebne rzeczy – funkcjonalna i dekoracyjna komoda do przedpokoju w modnej bieli, z efektownym połyskiem.

Biała komoda do przedpokoju z oświetleniem

Piękna biała komoda o prostej formie, zaprojektowana w duchu modnego minimalizmu. Nie ma w niej przepychu, jarmarcznego kiczu. Cała jej dekoracyjność tkwi w prostocie. Gładka duża powierzchnia z wysokim połysku dodaje jej ponadczasowej elegancji. W białych, gładkich i błyszczących frontach odbija się światło, optycznie powiększając – szczególnie małe przedpokoje. Wystarczająco szeroki blat pozwala umieścić na komodzie np. książki czy figurki dekoracyjne. Biała komoda do przedpokoju nocą także robi furorę – ma delikatne, subtelne, ale bardzo efektowne oświetlenie w błękitnym kolorze.

Zobacz jak prezentują się BIAŁE KOMODY»

Biała komoda do przedpokoju jest też bardzo funkcjonalna. Posiada:

  • w Sideboardzie: 2 półki z możliwą regulacją wysokości w części prawej i lewej. W części środkowej 4 szuflady, a część środkowa oddzielona wstawką ze szkłem.

Wymiary białej komody do przedpokoju: 1699 x 764 x 425 mm.

Sprawdź cenę BIAŁEJ KOMODY DO PRZEDPOKOJU»

Biała komoda z oświetleniem

Biała komoda do przedpokoju w stylu klasycznym

Biała komoda o nowoczesnym designie pięknie wygląda w każdym wnętrzu, nawet klasycznym. W poniższej aranżacji biała komoda idealnie wpisuje się w białe, eleganckie wnętrze. Przykuwa uwagę niebieskim podświetleniem.

Biała komoda do przedpokoju stanowi nie tylko ozdobę, ale i praktyczne miejsce na przechowywanie potrzebnych na wejściu rzeczy. Wyposażona jest w:

  • dwie półki szklane,
  • dwie półki z możliwą regulacją wysokości,
  • wystarczająco duży blat, by móc położyć na nim wazon z kwiatami, szkatułkę, świece.

Wymiary białej komody do przedpokoju: 900 x 810 x 370 mm

Sprawdź cenę BIAŁEJ KOMODY DO PRZEDPOKOJU»

Biała komoda z połyskiem

Duża, biała komoda do przedpokoju

Duża biała komoda pasuje do dużych przestrzeni. Domów, które mają szerokie i długie korytarze, przestronne wnętrza, często duże hale, otwarte przestrzenie (salony połączone z kuchnią i jadalnią).

Biała komoda do przedpokoju posiada:

  • 2 półki w części prawej i lewej,
  • 4 szuflady w części środkowej.

Wymiary białej komody do przedpokoju: 1500 x 830 x 390 mm

Sprawdź cenę BIAŁEJ KOMODY DO PRZEDPOKOJU»

Biała komoda do przedpokoju nowoczesny styl

 

 

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.