Z początkiem XX wieku pojawił się w architekturze nowy styl, który był w tamtejszych czasach zaskoczeniem praktycznie dla wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że meble pokojowe mogą być w takiej, a nie innej formie i być jednocześnie funkcjonalne oraz modne. Modernizm, czyli prosta forma i oryginalność, którą można było obserwować w szczegółach. To forma decydowała o funkcji przedmiotu. Ten nurt, który ma już prawie 100 lat przetrwał do dziś, tylko w nieco udoskonalonej postaci.

Meblościanka, czyli praktyczne meble modułowe

Gotowe rozwiązania są świetną alternatywą dla tych, którzy nie do końca czują się dobrze w roli dekoratorów wnętrz. Wszystkie meble w podobnych kształtach i odpowiednich wielkościach, które tworzą jedną całość. Meble modułowe nie są jednak jedynie dla osób, które poszukują rozwiązań gotowych, ale również dla tych, którzy chcą samemu stworzyć kompozycje doskonałą, a mianowicie meblościanki można konstruować według własnych indywidualnych potrzeb, wybierając takie komody, witryny i szafki, które najlepiej sprawdzą się w danym pomieszczeniu. Co więcej, wykonywane są na wymiar, a zatem sprawdzają się w tych mniej ustawnych mieszkaniach.

Przeczytaj więcej o ofercie: DOWOLNEGO KOMPLETOWANIA MEBLI»

Czarne meble z oświetleniem led

Kolejną zaletą meblościanek jest również to, że może ona składać się z mebli w różnych kolorach, a mianowicie w przypadku naszych mebli tworzyć klasyczną biało-czarną szachownicę. Proste i geometryczne kształty w modnych biało-czarnych kontrastach to przepis na modny salon, kuchnie czy sypialnie.

Meblościanki z podświetleniem LED

Meblościanka z podświetleniem LED to dodatkowa garść korzyści. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w małych mieszkaniach, czyli tam, gdzie istnieje potrzeba powiększenia wnętrza, co możemy uzyskać dzięki podświetlonym witrynom czy szafkom. To również świetny pomysł na podkreślenie i wyeksponowanie konkretnych przedmiotów, jak np. kryształowa zastawa czy piękny wazon. Nowoczesne meble z podświetleniem tworzą niesamowity nastrój. Światło ledowe jest przyjemne dla oczu, pozwalając się odprężyć i odpocząć. Jest to także oszczędność energii, ponieważ zamiast korzystania ze światła o dużej mocy, wykorzystujemy energooszczędne żarówki LED, które wbudowane są w meblościankę. Jest to zatem połączenie modernistycznego kształtu i formy mebli z nowoczesnym oświetleniem, co pozwala na stworzenie wnętrza w naprawdę eleganckim i modnym stylu.

Zobacz więcej: MEBLOŚCIANEK Z OŚWIETLENIEM LED»

 Czarne meble do salonu

Białe meble do salonu

W przypadku mebli modułowych bardzo często stawia się na minimalizm, czyli ozdoby i dodatki są w naprawdę niewielkich ilościach. Biała lub czarna meblościanka z podświetleniem sama w sobie nadaje wnętrzu elegancji. Można ją uzupełnić o szklane lub kryształowe dekoracje, a dla ożywienia w oknach zawiesić fioletowe lub niebieskie zasłony.

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.