Nad urządzeniem sypialni warto pomyśleć nieco dłużej i poświęcić więcej czasu na wybór mebli i dodatków. Kluczową kwestią jest z całą pewnością wybór łóżka, ponieważ to od jego jakości zależy twój wypoczynek, a od jego wyglądu klimat, jaki będzie panował w sypialni. Dzisiaj mamy dla ciebie 3 ciekawe aranżacje z łóżkami kontynentalnymi w roli głównej.

Czarne łóżko kontynentalne do eleganckiej sypialni

Pierwsza aranżacja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych wnętrz. Łóżko obite elegancką skórą ekologiczną w czarnym kolorze i z wysokim wezgłowiem postawiono w centralnym miejscu w sypialni. Po obu jego stronach - dwie małe szafki nocne, obite tym samym materiałem. Tło dla pikowanego zagłówka stanowi ściana ozdobiona naturalną cegłą w kontrastowym kolorze. Dwie lampki w stylu industrialnym nie tylko umożliwiają lekturę książek przed snem, ale również doskonale uzupełniają aranżację.

Na zdjęciu: Łóżko Boxspring 996 4 (sprawdź cenę: https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-996-41-skoropodobne

Aranżacja sypialni nowoczesnej

Sypialnia w stylu romantycznym

sypialni w stylu romantycznym postawiono na mocny kontrast - ciemna ściana o chropowatej fakturze zestawiona została z jasnym odcieniem łóżka, szafek nocnych, dywanu i dodatków. W takiej aranżacji nie mogło zabraknąć subtelnych świec i zieleni żywych roślin we flakonie.

Głównym elementem wystroju jest oczywiście duże łóżko, wyposażone w wysokie, subtelnie pikowane wezgłowie. Komplet (łóżko i szafki nocne) tapicerowane są materiałem w delikatnym beżowym odcieniu.

Na zdjęciu: Łóżko kontynentalne Boxspring 997 41

Sprawdź cenę: https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-997-41-tkanina

Sypialnia w stylu romantycznym

Sypialnia w nowoczesnym wydaniu

Ostatnia nasza propozycja przypadnie do gustu miłośnikom stylu nowoczesnego. Finezyjny kształ zagłówka łóżka przykuwa uwagę i sprawia, że wnętrze nabiera modernistycznego, nowoczesnego charakteru. Do tego duże okno, modne, modernistyczne dekoracje i oryginalne oświetlenie - całość prezentuje się wyjątkowo stylowo.

Na zdjęciu: Łóżko kontynentalne Boxspring 994 41

Sprawdź cenę: https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-994-41skoropodobne

Nowoczesne łóżko do sypialni

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.