Desc

9 elementów

na stronę
 1. Zestaw Jet Set Biały

  Zaczynając od 139,00 zł

  Dostawa gratis
 2. Zestaw Jet Set Biały (z oświetleniem)

  Zaczynając od 285,00 zł

  Dostawa gratis
 3. Zestaw Jet Set Czarny

  Zaczynając od 285,00 zł

  Dostawa gratis
 4. Zestaw Jet Set Czarny ( z oświetleniem )

  Zaczynając od 139,00 zł

  Dostawa gratis
 5. Zestaw Luxus Biały

  Zaczynając od 219,00 zł

  Dostawa gratis
 6. Zestaw Luxus Biały (z oświetleniem)

  Zaczynając od 399,00 zł

  Dostawa gratis
 7. Zestaw Luxus Czarny

  Zaczynając od 219,00 zł

  Dostawa gratis
 8. Zestaw Luxus Czarny (z oświetleniem)

  Zaczynając od 399,00 zł

  Dostawa gratis
 9. Zestaw SUN Czarny (z oświetleniem)

  Zaczynając od 119,00 zł

  Dostawa gratis
Desc

9 elementów

na stronę

Zestawy

Zestawy mebli - dowolnie kompletowane

Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić gotowy zestaw mebli lub dowolnie przez siebie skompletowany – czyli dobrany wg indywidualnych potrzeb. Możesz dekompletować zestawy i tworzyć własne kompozycje. To daje Ci wiele opcji:

 • - możliwość zakupienia pojedynczych mebli wchodzących w skład zestawu (komody, szafki RTV, witryny itd.),
 • - możliwość dowolnego łączenia elementów z różnych zestawów – np. biało-czarne meble, zestaw złożony z dwóch komód, meble częściowo podświetlone itd.
 • - opcja zakupu dowolnej liczby mebli – innej niż w zestawie. Możesz np. zrezygnować z witryny - jeśli masz mały salon - lub dołożyć do zestawu dodatkowe elementy np. szafę stojącą – jeśli masz dużo miejsca w salonie i potrzebujesz dodatkowych mebli.

Samodzielne komponowanie mebli może nastręczać sporo trudności. Dlatego też warto zainwestować w zestawy mebli do salonów, zaprojektowane w różnej stylistyce. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można funkcjonalne i eleganckie wyroby tego rodzaju, wykonane z najlepszych jakościowo materiałów.

Zestawy mebli salonowych z naszej oferty można dopasować do pozostałych elementów wyposażenia, jakie znajdują się w danym pomieszczeniu. To produkty dostępne w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru. Dlatego też każdy klient znajdzie w naszej ofercie produkt spełniający jego potrzeby.

Nowoczesne lub klasyczne zestawy mebli do salonu składają się z kilku elementów. Proponujemy pojemne witryny z przeszkleniem, szafki RTV z łatwymi do otwierania i zamykania szufladami, a także nadstawki i półki, przeznaczone do zawieszenia na ścianie.

Polecane przez nas zestawy mebli salonowych posiadają krawędzie zabezpieczone taśmą ABS, przed ich uszkodzeniem mechanicznym. Wyroby te wyróżniają się drzwiczkami z solidnymi zawiasami marki Tytanium. To elementy zaprojektowane i wykonane przez niemiecką markę, specjalizującą się w produkcji tego typu akcesoriów meblarskich.

Na wszystkie zestawy mebli – zarówno gotowe, jaki i te skompletowane DOSTAWA GRATIS.

To Top