Desc

Produkty 1-8 z 20

na stronę
  1. Kolekcja mebli Fresh Biała (z oświetleniem)
    Cena promocyjna 1 950,00 zł Normalna cena 2 129,00 zł
    Dostawa gratis
  2. Kolekcja mebli Fresh Czarna (z oświetleniem)
    Cena promocyjna 1 950,00 zł Normalna cena 2 129,00 zł
    Dostawa gratis
Desc

Produkty 1-8 z 20

na stronę

Meblościanki z oświetleniem

Meblościanki z podświetleniem tworzą niesamowity nastrój w salonie czy sypialni. Meblościanki nowoczesne z oświetleniem dodatkowo podkreślają wysoki połysk mebli i eksponują eleganckie przeszklenia witryn, stylowe szafki RTV oraz umieszczone na meblach dekoracyjne przedmioty.

Meble z oświetleniem LED  mają także zastosowanie praktyczne – można odpoczywać w salonie, nie świecąc światła, a oświetlenie nie tylko zbuduje nastrój, ale i umożliwi korzystanie z mebli.

Meble z podświetleniem białe i czarne świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach i podkreślą wyjątkowo elegancki klimat panujący w salonie. Meblościanki w kolorze drewna z oświetleniem sprawią, że przytulne w dzień pomieszczenie po zmroku nabierze przyjemnego i nowoczesnego charakteru.

Nowoczesne meblościanki z oświetleniem, które są dostępne w stałym asortymencie naszego sklepu internetowego, to produkty wykonane ze starannie dobranych materiałów, co podwyższa ich walory użytkowe i estetyczne.

Polecane przez nas meblościanki z oświetleniem mają fronty w wysokim połysku, jak również punkty ledowe, umieszczone wewnątrz przeszklonych witryn. Zastosowany do produkcji półek szklanych materiał w postaci szkła hartowanego, oszlifowanego na brzegach, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w czasie codziennej eksploatacji tych wyrobów.

Efektownie wyglądające meblościanki z oświetleniem ledowym wyróżniają się prostą formą, dzięki czemu mogą one podkreślić stylistykę salonów zaaranżowanych w stylu glamour lub nowocześnie. To wyroby z dużą ilością schowków, co sprawia, że są one funkcjonalne i umożliwiają wygodne przechowywanie sprzętu RTV, płyt DVD, książek, jak również ozdób czy pamiątek.

Perfekcyjne wykonanie, którym wyróżniają się polecane przez nas meblościanki z oświetleniem LED gwarantuje, że wyroby te na długo zachowają swój elegancki wygląd. To produkty z solidnymi zawiasami Titanium, wykonanymi ze stali zabezpieczonej przed korodowaniem.

W ofercie posiadamy:

To Top