Desc

Produkty 1-8 z 16

na stronę
 1. Dostawa gratis
 2. Komoda Luxus Czarna
  1 150,00 zł
  Dostawa gratis
 3. Dostawa gratis
 4. Dostawa gratis
 5. Dostawa gratis
 6. Dostawa gratis
 7. Dostawa gratis
 8. Dostawa gratis
Desc

Produkty 1-8 z 16

na stronę

Czarne

Eleganckie komody czarne są niezwykle ekskluzywnymi meblami. Nadają one wyjątkowego szyku każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdują. Są to meble, które wykonane zostały z najwyższą starannością. Do ich produkcji użyto najlepszych materiałów, co sprawia, że są niezwykle solidne i wytrzymałe. Komody czarne będą idealnie prezentować się, zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i biurowych. Jest to bardzo praktyczny i pojemny mebel, który w swoim wnętrzu zmieści wszystko to, co jest najpotrzebniejsze. Jednocześnie komody czarne posiadają wyjątkowe walory estetyczne, dzięki czemu stanowi mogą ozdobę każdego pomieszczenia, w którym się znajdują.

Komody czarne – eleganckie komody na wysoki połysk

W naszym sklepie dostępne są komody czarne w różnych modelach i rozmiarach. Meble te mają proste formy, które pasują idealnie do każdego wnętrza. Solidne komody czarne posiadają fronty wykonane na wysoki połysk, co dodaje im ekskluzywności. Pięknie się błyszczą, tworząc jednolitą powierzchnię. Niektóre spośród modeli tych komód, wyposażone zostały w przeszklone witryny, w których wnętrzu umieszczono również szklane półki. Ich krawędzie podświetla delikatnie, zamontowane w środku oświetlenie ledowe, które idealnie podkreśla staranne wykonanie tych mebli. To doskonałe miejsce, na wyeksponowanie różnego rodzaju atrakcyjnych przedmiotów, które pełnić będą funkcje dekoracyjne. Te rewelacyjne meble posiadają nieskomplikowaną i minimalistyczną konstrukcję, bez żadnych ozdobników, co dodaje im elegancji.

Funkcjonalne czarne komody o prostej formie

W asortymencie naszego sklepu, można znaleźć komody czarne, które są niezwykle praktycznymi meblami. Są one wyposażone w pojemne szafki i półki, które będą doskonałym miejscem na przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Mają one poręczne i minimalistyczne uchwyty, które ułatwiają szybkie otwieranie i zamykanie drzwiczek. Te wyjątkowe komody czarne są dedykowane nowoczesnym wnętrzom. Sprawdzą się szczególnie w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu Glamour, ponieważ fronty komód odbijają światło, dzięki pokryciu lakierem na wysoki połysk. Efekt ten sprawia, że cale pomieszczenie, w którym komoda jest usytuowana, wydaje się nieco większe.

Nowoczesne i eleganckie komody czarne w najwyższej jakości wykonania!

To Top