Desc

Produkty 1-8 z 35

na stronę
 1. Dostawa gratis
 2. Biała komoda połysk Classic przekrój
  Dostawa gratis
 3. Biała komoda połysk Classic przekrój
  Dostawa gratis
 4. Komoda Florenz
  999,00 zł
  Dostawa gratis
 5. Komoda Fresh Biała
  Cena promocyjna 1 310,00 zł Normalna cena 1 510,00 zł
  Dostawa gratis
 6. Komoda Fresh Biała (z oświetleniem)
  Cena promocyjna 1 460,00 zł Normalna cena 1 660,00 zł
  Dostawa gratis
 7. Komoda II Palermo
  Cena promocyjna 899,00 zł Normalna cena 1 399,00 zł
  Dostawa gratis
Desc

Produkty 1-8 z 35

na stronę

Białe

 Meble takie jak komody białe mogą znajdować się w każdym domu lub mieszkaniu. Powiększają optycznie każde pomieszczenie, w którym się znajdą. Są to przede wszystkim niezwykle praktyczne wyroby, które pozwalają na łatwe przechowywanie rzeczy. Jednocześnie komody białe są pięknymi meblami, które pozwalają na wspaniałą aranżację danego wnętrza. W naszym sklepie dostępna jest szeroka oferta produktowa, jeżeli chodzi o te meble. Produkty takie jak komody białe ostatnimi czasy cieszą się ogromną popularnością.

Komody białe – piękne i funkcjonalne meble

Każda osoba, która odwiedza nasz sklep internetowy, znajdzie dla siebie odpowiednią komodę. Białe komody z naszej oferty, zostały wykonane z frontami na wysoki połysk. Dzięki temu prezentują się one niezwykle elegancko i gustownie. Daje to świetny efekt, który pozwala na optyczne powiększenie danego pomieszczenia. Jednocześnie, w zależności od modelu komody białe mogą posiadać przeszklone witryny, w których znajdują się także szklane półki. Są one podświetlone ciepłym i przyjemnym dla oka światłem ledowym, które dodaje tym meblom ekskluzywności. Te wyjątkowe komody białe, są szczególnie popularne z uwagi na fakt, że można dopasować je do każdego koloru ścian lub dodatków. Ponadto są to bardzo lekkie mebel i proste w konstrukcji, które nie będą na pewno dominować w pomieszczeniu.

Wyjątkowe komody białe do każdego wnętrza

Komody białe, które dostępne są w asortymencie naszego sklepu, zaprojektowane zostały w minimalistycznym stylu. Posiadają one prostą konstrukcję, bez żadnych dodatkowych ozdób. Meble te posiadają niewielkich rozmiarów nóżki, które są praktycznie niewidoczne. Dzięki temu te komody białe są niezwykle subtelne. Warto również podkreślić, że komody białe mają duże blaty, na których można swobodnie wyeksponować różnego rodzaju przedmioty dekoracyjne i pamiątki rodzinne. W naszym sklepie można znaleźć również wyroby tego rodzaju, które na frontach mają wstawki w naturalnym kolorze drewna. Takie rozwiązanie, będzie doskonale wyróżniać te meble.

Nowoczesne komody białe- dodadzą każdemu pomieszczeniuwyjątkowej lekkości!

To Top