Desc

Produkty 1-8 z 56

na stronę
 1. Dostawa gratis
 2. Komoda Luxus Czarna
  1 034,00 zł
  Dostawa gratis
 3. Dostawa gratis
 4. Komoda Luxus Biała
  1 034,00 zł
  Dostawa gratis
 5. Dostawa gratis
 6. Komoda New Wave Czarna
  1 049,00 zł
  Dostawa gratis
 7. Dostawa gratis
 8. Komoda New Wave Biała
  1 049,00 zł
  Dostawa gratis
Desc

Produkty 1-8 z 56

na stronę

Komody

Komody nowoczesne czarne, białe lub o barwie drewna są estetyczne i praktyczne. Wysoki połysk, geometryczne kształty, minimalizm formy i oszczędność zdobień wpisują komody pokojowe w najnowsze trendy w branży wnętrzarskiej i sprawiają, że wspaniale uzupełniają aranżację.

Komody  wyposażone są w pojemne szuflady i szafki, które pomieszczą wszystkie przydatnych rzeczy, a przeszklone witryny wyeksponują dekoracyjne przedmioty – figurki, pamiątki lub stylową zastawę stołową. Komody do salonu wchodzą w skład nowoczesnych meblościanek, ale można je z powodzeniem łączyć je z pojedynczymi meblami – witrynami lub szafami.

Komody to meble niezastąpione – można w nich przechowywać zarówno dokumenty, książki i czasopisma, ale również odzież czy galanterię. Doskonale prezentują się zarówno w salonie, jak i modnie urządzonej sypialni, przedpokoju a nawet kuchni.

Komody nowoczesne dostępne są również w wersji z nowoczesnym oświetleniem LED, które dodadzą wnętrzu jeszcze więcej elegancji i luksusowego charakteru.

To Top